لوله مسی شاخه

نمایش جدولی:
نمایش 1 تا 24 از 48 (2 صفحه)

راهنمای خرید لوله مسی شاخه


همانطور که در مقالات پیشین توضیح داده شد عرضه محصول لوله های مسی در اشکال متفاوتی از لوله مسی بر حسب کاربردهای متنوع در قالب های شاخه، کلاف، کویل و... انجام می شود و ما اینبار قصد معرفی لوله های مسی شاخه را داریم . بر اساس کاربری، انتخاب لوله های مسی شاخه طبق سایز و طول آنها صورت می گیرد و قائده وزن کشی در این نمونه از لوله های مسی همچنان پابرجاست؛ زیراکه کالای تبادلی از جنس فلزی قیمتی است. 


لوله مسی شاخه چیست ؟

لوله مسی شاخه همانطور که از نامش پیداست لوله مسی است که شبیه شاخه های گرد و باریک و توخالی ساخته شده که دارای متراژ متفاوت است. لوله مسی شاخه می تواند هم نرم و هم سخت تولید شود که بنابر جایگاه استفاده ای آن، مقدار انعطاف پذیری تعیین می گردد. 


انواع لوله مسی شاخه 

انواع لوله مسی شاخه به دسته نرم و سخت تقسیم شده است, همچنین لوله مسی شاخه دارای سه نوع یا تیپ K-L-MوA می باشد که در ادامه به شرح تمامی این 6 بخش بندی خواهیم پرداخت. 


لوله مسی شاخه نرم 

نمونه هایی از لوله مسی شاخه که قابل انعطاف بوده و اتصال راحتی دارند را لوله مسی نرم می نامند. 


لوله مسی شاخه سخت 

لوله مسی های شاخه سخت، انعطاف پذیری نداشته و برای متصل بودن به اتصالات مناسب احتیاج دارند.


لوله مسی تیپ K

این تیپ دارای بالاترین ضخامت، مقاومت و قیمت می باشد و در تاسیسات معمولی از آن استفاده نمی شود. کاربری این نوع لوله های مسی شاخه در سیستم های شبکه ای بزرگ و زیر زمینی و حافظت از آتش سوزی می باشد.


لوله مسی تیپ L

دارای انعطاف پذیری و مقاومت بالایی بوده و به جهت داشتن این خصوصیات مضاف بر قیمت مناسبی که دارند در تعمیر خطوط ابرسانی منازل قدیمی  ولوله کشی بیرون ساختمان استفده می شوند.


لوله مسی تیپ M

دارای کمترین ضخامت بوده و برای استفاده در زیرزمین مناسب نیستند اما در صنعت آبرسانی خانگی و سیتم های خلا نقشی مهم را ایفا می کنند.


لوله مسی تیپ A یا DWV

این نوع لوله مسی تنها نوعی از لوله مسی (شاخه) است که در سیستم آبرسانی خانگی استفاده نمی شود و در حالیکه در گذشته بسیار رواج داشت، امروزه لوله های پلاستیکی جایگزین آن گشته است. 


مشخصات لوله مسی شاخه 

از مشخصات لوله مسی شاخه می توان به مقدار سایز و ضخامت، متراژ، انعطاف پذیری، وزن و برند شرکت تولید آن اشاره کرد. 

هر کدام از این موارد در انتخاب، خرید و استفاده مشتریان بسیار تاثیرگذار بوده و نتیجه ای ملموس را در انتها نشان خواهد داد . 


کاربرد لوله مسی شاخه 

بسته به سایز لوله و مقدار انعطاف پذیری و همچنین جنس کاربری های متنوعی برای لوله مسی های شاخه قابل ذکر است: 


سایز های لوله مسی شاخه 

زمانی که از باب سایز، کاربری لوله های مسی شاخه را بررسی می کنیم درمیابیم که گستره ای پناور کاربرد این محصول را احاطه کرده که از بالاترین سایز و ضخامت وبعد متوسط تا کمترین میزان آنها می توان به کاربرد در: 

  1. بعضا سیستم های تهویه مطبوع، صنایع نفت وگاز، لوله کشی آب آشامیدنی و سیستم اطفای حریق
  2. تعمیر و یا جایگزین خطوط لوله کشی آب قدیمی و تهویه مطبوع 
  3. لوله کشی آب خانگی و سیستم های خلاء و  موارد استفاده مسکونی 
  4. و ... اشاره نمود. 


انعطاف پذیری لوله مسی شاخه 

همانطور که سایز لوله های مسی شاخه در کاربری آنها تاثیر زیادی دارند موردی که در استفاده از لوله مسی شاخه غیر قابل انکار است میزان انعطاف پذیری آن می باشد بدین طریق که لوله های مسی سخت تر با ضخامت بیشتر در زیر زمین و جایی که کمترین میزان خمیدگی و پیچ خوردگی را لازم دارد استفاده می شوند؛ لوله های مسی با قابلیت انعطاف پذیری بالاتر در اماکنی که نیاز به لوله کشی و یا اتصال دستگاهی دارد بکار برده می شوند. 


جنس لوله های مسی شاخه 

فلز مس همیشه بعنوان یک ساختار بی رقیب در هدایت الکتریکی شناخته شده که علاوه بر این خاصیت، انتقال حرارت را نیز به خوبی انجام میدهد. چیزی که سبب تمایز بیشتر فلز مس شده واکنش دهی کم ان با املاح و بخصوص آب بوده و  در نتیجه دایره استفاده و طول عمر بالایی را داراست که این ویژگی ها سبب ایجاد کاربری منحصر بفرد سازه های مسی منجمله لوله های مسی شاخه گشته است.  


مزایای لوله مسی شاخه 

تا کنون متوجه شده ایم که توانایی بالا در انتقال حرارت و الکتریسیته و نیز مقاومت در برابر عوامل مخرب طبیعی و غیر طبیعی لوله های مسی شاخه را به یکی از بهترین منابع استفاده در زمره ی کاربری خود ساخته است که تمامی ویژگی های مذکور غالبا جزو مزایای استفاده از لوله های مسی شاخه می باشند. 


معایب لوله مسی شاخه 

متاسفانه با رشد تورم و پیچیدگی های اقتصادی جهانی قیمت فلزات رنگین لحظه ای تغییر می کند و نیز در مقایسه ی دوره ای افزایش شدیدی داشته است که این مسئله مشکل جامعه امروز تولید کننده و مصرف کننده است؛ علاوه بر این هرچه هم فلزات مقاوم و سخت باشند باز هم ماهیت فلز را داشته و نیاز به بررسی از جهت خوردگی و پوسیدگی دارند که این امر نیز علی رغم کاربرد عالی فلز مس، عمر و قابل استفاده بودن آن را زیر سوال خواهد برد. 


قیمت و خرید لوله مسی شاخه

در سایت بازار مس شما خریداران عزیز اقلام مورد نیاز خود از جمله لوله های مسی شاخه در در دسته بندی مخصوص به خود و با تنوعی بی سابقه در حوزه کاری دیگر همکاران مشاهده نموده و جهت استعلام قیمت میتوانید کالاهای مورد نیاز را به سبد خرید خود اضافه کنید.

به دلیل تغییرات روزانه هر کیلوگرم مس، احتمال اینکه در دو روز متفاوت قیمت های متفاوتی را برای سفارش یک کالا به مقدار لازم مشاهده کنید بسیار زیاد است و همچنین می توانید برای اطمینان   از خرید نهایی بصورت تلفنی با کارشناسان فروش ما در شعبات مرتبط شده تا از جزئیات روند فروش و ارسال و دریافت کالا مطلع گردید. 


معرفی بازارمس 

سایت بازار مس در سدد این است که خدمات فروش و پس از فروش را باکیفیت و برازنده شما عزیزان به بهترین صورت در قالب کمترین صرفه زمانی و مالی ارائه کند. کارشناسان فروش ما با تجربه عملی و دانش علمی خود در شعبات مرکزی، سعدی (جنوبی) و هدایت، پاسخگوی شما عزیزان هستند و راهنمای شما در طول پروسه بررسی و خرید و نیز پس از خرید می باشند. 


شماره تلفن ثابت: 02174463000

واتساپ: 09391080268 (جهت دریافت استعلام)  

ایمیل: saghaficopperco@gmail.com 


سوالات متداول خرید لوله مسی شاخه

سایز و ضخامت لوله مسی شاخه چقدر است؟

با توجه به کاربری و نیاز مشتری سایز و ضخامت لوله متفاوت خواهد بود.

کدام یک از برند های لوله مسی شاخه موجود می‌باشد؟

مهر اصل و باهنر

چه متراژی از لوله های مسی شاخه موجود می‌باشد؟

3 ، 6 و 9 متری

وزن لوله مسی شاخه به چه شکلی محاسبه می‌شود؟

در زمان استعلام با اندکی اختلاف وزن لوله محاسبه شده و پس از خرید و در زمان تحویل، از طریق باسکول وزن دقیق لوله مسی محاسبه شده و اعلام می گردد.

نحوه پرداخت جهت خرید لوله مسی شاخه به چه شکلی است؟

بصورت نقدی