لوله مسی کلاف

نمایش جدولی:
نمایش 1 تا 24 از 84 (4 صفحه)

راهنمای خرید لوله مسی کلاف

 یکی از انواع عرضه ی  لوله های مسی در بازار های هدف، صورت کلاف است. تولید لوله مسی کلاف نوعی تولید جدید در عصر حاضر است که ابعاد متفاوتی نسبت به نمونه های خود درگذشته دارد. این نوع از لوله های مسی دارای درپوش در قسمت ابتدا و انتها(در نمونه های سنگین تر) و فاقد براده هستند. مسئله حائز اهمیت این است که لوله مسی کلاف از لحاظ قیمتی برای خریدار به صرفه تر است و متراژهای مختلف آن جوابگوی بسیاری از نیازهای مشتریان می باشد.

 از لحاظ بررسی سایز کلاف های مسی، مانند تمامی لوله های مسی تیپ های M-L و K وجود دارند که بسته به جایگاه استفاده میتوان آنهارا در سایز و قطرهای متنوع تهیه نمود.
معرفی بهترین برندهای لوله مسی کلاف در بازار

گروه تولیدی بازرگانی ساتراپ ثقفی یکی از بزرگ ترین تامین کنندگان لوله های مسی کلاف از برند های معتبری چون : باهنر، مهراصل و بابک و ... در سایز های متنوع می باشد. قیمت، کیفیت و شرایطی مطلوب از جانب ما برای تمامی خریداران عزیز فراهم شده است که این امر سبب شده این مجموعه تامین کننده ازدیگر تامین کنندگان متمایز شود و نیز کارشناسان مربوطه بخش لوله مسی گروه تولیدی بازرگانی ساتراپ ثقفی با تجربه و دانش لازم در این زمینه پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند. 

برندهای مطرح لوله مسی کلاف در بازار عرضه و تقاضا همانطور که اشاره شد، دارای محصولات کلاف مسی مشابه هستند و علاوه بر برندهای نامبرده برند قائم نیز تولید کننده لوله های مسی در ایران است. 

 مهراصل

کارخانجات تولیدی مهراصل واقع در شهر تبریز تولیدکننده انواع کلاف های مسی می باشند که در حالت کلی کلاف های تولیدی آنها کمی از کلاف های مسی تولیدی کارخانه باهنر سنگین تر می باشد و به همین علت بین این دو برند تفاوت قیمتی وجود دارد.
باهنر

کارخانه تولیدی باهنر در شهر کرمان واقع شده و محصولات تولیدی آن از تمامی جهات با برند مهراصل مشابه است. 
کاربرد لوله مسی کلاف

از لوله مسی کلاف در مواردی چون: سیستم های لوله کشی، انتقال گاز، تهویه مطبوع، خودروسازی، پزشکی و تجهیزات آزمایشگاهی و ... استفاده می شود که در ادامه به بررسی هریک از موارد ذکر شده می پردازیم. 


سیستم های لوله کشی

علاوه بر در نظر داشتن ویژگی های جنس کلاف های مسی، قابلیت  انعطاف پذیری و گرد شدگی کلاف های مسی استفاده از آنها را در سیستم های لوله کشی مناسب ساخته است. 
تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی 

کلاف های مسی به جهت خاصیت ماندگاری و عدم واکنش دهی شیمیایی بهترین گزینه برای انتقال سیال هایی مثل جریان گاز و آب هستند.
تهویه مطبوع

جنس و شکل فیزیکی کلاف های مسی شرایط بسیار مناسبی را برای بکارگیری آنها در سیستم های تهویه مطبوع فراهم آورده است. 
خودروسازی

درتجهیزات وقطعات مکانیکی خودروها لوله های مسی کلاف (با توجه به تمامی خاصیت های لوله های مسی که درمقالات قبل توضیح داده ایم ) قابل استفاده می باشند. 
نکات فنی در استفاده از لوله مسی کلاف

در زمان خرید کلاف مسی نکات زیر را درنظر داشته باشید تا به سرانجام مطبوع برسید: 

  1. سایز و ضخامت لوله(جایگاه مورد استفاده تایین کننده سایز و ضخامت می باشد.)
  2. متراژ کلاف ها 
  3. برند انتخابی 
  4.  نحوه بسته بندی 

سوالات متداول لوله مسی کلاف

کلاف های مسی 15،50 یا 30 متری هستند؟

طبق موجودی کلاف ها فروش انجام می شود.

نحوه بسته بندی و ارسال کالا چگونه است؟

بسته بندی کارتنی و قرقره (کویل) می باشد و هزینه ارسال با مشتری و هماهنگی ارسال بنا به درخواست مشتری می باشد.

قیمت هر کلاف به کیلو یا به متر محاسبه می شود؟

بسته به درخواست مشتری

برند کلاف مسی چیست؟

مهراصل، باهنر و بابک