عایق شاخه 1/8 2 اینچ

نمایش جدولی:
عایق الاستومری شاخه 2,1/8 (ضخامت 1/2 اینچ یا 12.7 میلی‌متر)

عایق الاستومری 2,1/8 اینچ (54 میلی‌متر) به طور کلی عایق الاستومری در دو نوع رولی و لوله‌ای موجود است که هریک در ضخامت‌ها و ابعاد مختلفی تولید می‌شوند که بسته به نیاز مشتری ارائه می‌گردند. این عایق‌ها هم به عنوان عایقی مناسب در برابر حرارت ایفای نقش می‌کند و هم استقامت خوبی در برابر صوت دارد، از این رو برای عایق بندی منازل مورد توجه بسیاری از پیمان..

عایق الاستومری شاخه 2,1/8 (ضخامت 3/4 اینچ یا 19.05 میلی‌متر)

عایق الاستومری قطر 2,1/8 اینچ (54 میلی‌متر) به طور کلی عایق الاستومری در دو نوع رولی و لوله‌ای موجود است که هریک در ضخامت‌ها و ابعاد مختلفی تولید می‌شوند که بسته به نیاز مشتری ارائه می‌گردند. این عایق‌ها هم به عنوان عایقی مناسب در برابر حرارت ایفای نقش می‌کند و هم استقامت خوبی در برابر صوت دارد، از این رو برای عایق بندی منازل مورد توجه بسیاری از پ..

عایق الاستومری شاخه 2,1/8 (ضخامت 3/8 اینچ یا 9.52 میلی‌متر)

عایق الاستومری 2,1/8 اینچ (54 میلی‌متر) عایق الاستومری دو نوع رولی و لوله ای موجود است که هریک از آن دو در ضخامت ها و ابعاد مختلفی تولید می شوند که بسته به نیاز مشتری ارائه می گردند. این عایق هم به عنوان عایقی مناسب در برابر حرارت ایفای نقش می کند و هم استقامت خوبی در برابر صوت دارد، از این رو برای عایق بندی منازل مورد توجه بسیاری از پیمانکاران سا..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)